Catering dla pracowników – co warto wiedzieć?

Catering dla pracowników – co warto wiedzieć?

Jeżeli zastanawiasz się, co zrobić, by pracownicy nabrali jeszcze większej motywacji do pracy – postaw na organizację posiłków dla pracowników. Taki catering dla firm z codzienną dostawą sprawdza się w coraz większej ilości przedsiębiorstw. O tym na co zwrócić uwagę, decydując się na catering dla pracowników, znajdziesz w artykule. 

Catering dla pracowników, czyli dla kogo?

Czy wiesz, że zapewnienie pracownikom wartościowych i smacznych posiłków znacząco przyczyni się do poprawy warunków pracy oraz pozytywnie wpływa na jakość wykonywanej przez nich pracy? Co więcej, taki koszt cateringu do skali korzyści, jakie generują zmotywowani pracownicy, będzie niewielkim wydatkiem. Takie wyżywienie pracowników sprawdzi się w przypadku osób pracujących nie tylko fizycznie lub poza firmą, ale także dla pracowników biurowych. Jest to idealne rozwiązanie zarówno dla pracodawcy jak i pracownika.

Zobacz także: Koronawirus, czyli każdy orze jak może

Wyżywienie pracowników – korzyści

Catering dla pracowników czy catering dla firm to usługa bardzo ważna z punktu widzenia biznesowego, ale także to wspaniała okazja do zintegrowania pracowników. Ale to nie wszystko:

  • Zróżnicowana oferta dostosowana do indywidualnych potrzeb
  • Oszczędzanie czasu na przygotowanie posiłku w domu lub jego zakup w trakcie pracy
  • Poprawa atmosfery w pracy
  • Menu skomponowane z uwzględnieniem potrzeb żywieniowych pracowników danej firmy
  • Niski koszt usługi
  • Regularnie dostarczane posiłki – codziennie o tej samej porze

Catering dla pracowników – menu

Im większa firma tym więcej zapotrzebowań żywieniowych. Jedni wolą tradycyjny, polski obiad, a drudzy uwielbiają włoską pastę. Są tacy, którym smakują kanapki z kurczakiem na ciepło. Osoby na specjalnych dietach z pewnością ucieszą się z niskokalorycznych potraw. W takim razie na co się zdecydować? Warto wybrać firmę cateringową, która podejdzie do tematu kompleksowo:

  • Różnorodne menu – by każdy mógł wybrać coś dla siebie
  • Pełnowartościowe posiłki
  • Możliwość zmiany zamówienia

Profesjonalna firma cateringowa na Śląsku – jak ją znaleźć?

Catering firmowyto bez wątpienia kluczowy element każdego przedsiębiorstwa nie tylko podczas biznesowego wydarzenia, ale także to istotna kwestia codziennego funkcjonowania firmy. Jak zatem wybrać profesjonalną firmę cateringową i zapewnić, jak najwyższy poziom usług gastronomicznych? 

Warto sprawdzić czy firma używa tylko świeżych produktów dobrej jakości oraz zachowuje należyty poziom higieny podczas robienia posiłków. Pamiętaj, że wysoka cena nie zawsze idzie w parze z wysoką jakością jedzenia. Czasami tańsze opcje okazują się lepsze. Jednak trzeba pamiętać, że zdrowe i eko jedzenie do tanich nie należy. Postaw na firmę, która ma doświadczenie w przygotowaniu takich posiłków dla pracowników. Zapytaj też, czy mógłbyś przetestować kilka opcji. Tutaj warto zwrócić uwagę nie tylko na smak potraw, ale także podanie. 

Jeśli decydujesz się na catering firmowyto powinieneś wybrać firmę, która znajduje się blisko lub ma rozbudowaną sieć dostaw. Wtedy będziesz pewny, że dania, które zamówiłeś dotrą szybko i po drodze nie wystygną.

Na Śląsku jest firma, która spełnia te warunki. Jest nią firma cateringowa Eat Lovers. Mają wieloletnie doświadczenie w obsłudze klientów biznesowych oraz indywidualnych. Eat Lovers przygotowuje nie tylko posiłki dla pracowników, ale także oferuje dietę pudełkową. Dostarczają jedzenie wszędzie i o czasie. 

I pamiętaj, nie samą pracą człowiek żyje, choćby i nawet była pasją!