Czas na zakup upominków. Oto przewodnik po prezentach na Gwiazdkę!

Czas na zakup upominków. Oto przewodnik po prezentach na Gwiazdkę!

Jakie prezenty kupić na święta pracownikom? Z tym tematem co roku mierzy się każdy pracodawca. Jedni prezent na Boże Narodzenie kupują dużo wcześniej, inni zwlekają do ostatniej chwili. Aby ułatwić to zadanie, przygotowaliśmy katalog upominków oraz przewodnik po prezentach na Gwiazdkę.

Tradycja świąt

Święta Bożego Narodzenia mają długą tradycję, która łączy w sobie nie tylko  zwyczaje chrześcijańskie oraz pogańskie, ale także stare praktyki dotyczące wymiany prezentów. 

Wymiana prezentów to tradycja stara jak świat.  Ten zwyczaj funkcjonował  zanim pojawiły się pierwsze formy pieniądza.  Jeśli obdarowany nie odwzajemnił podarunku, to uznawało się to za karygodne  zachowanie. Stąd pojawiła się teoria, że dawanie podarunku to oznaka szacunku dla drugiej osoby. I chociaż chrześcijańska tradycja dawania podarków wiąże się oczywiście z historią trzech króli, którzy przynieśli prezenty dla małego Jezusa, w dzisiejszych czasach prezenty przynosi Św. Mikołaj. 

Prezenty dla pracowników, prezenty dla biznespartnerów, prezenty dla każdego 

Wybór świątecznego prezentu dla pracowników  zawsze budzi zamęt w głowie. Jaki prezent na święta wybrać, aby był trafiony i  nie przepłacony? Problem może się wydawać tym większy, gdy nie chcemy na upominek wydawać więcej niż 50 czy 100 zł. Każdy woli co innego, ale istnieje kanon klasyków, które sprawdzają się niezależnie od personalnych upodobań.  Są to premie, karty podarunkowe oraz  świąteczne zestawy. Oto przewodnik po naszych świątecznych zestawach  na Gwiazdkę.

W naszych zestawach z dumą prezentujemy kolekcje trufli, pralin oraz czekoladowych figurek słynnej Królewskiej Manufaktury Czekolady „Słodki Wierzynek”. Tradycja tej marki sięga 1364 roku, kiedy krakowski kupiec Mikołaj Wierzynek wyprawił największą w historii Polski ucztę na cześć europejskich monarchów. Legenda o królewskim smaku przetrwała ponad 650 lat. 

Zobacz: To są dopiero atrakcje na eventy!

W naszym zestawie jest Bombonierka Chopina, różnego rodzaju czekolady np. z makiem, żurawiną, z Jagodami Goji, figurki np. bombka z migdałami czy but damski. 

Aby zestaw był nietuzinkowy dodaliśmy drewnianą koparkę, w której znajduje się wyborne brandy. Koparka  wykonana jest ze szkła wysokogatunkowego. Idealnie nadaje się jako prezent dla partnera biznesowego. 

Wśród propozycji znajdują się również prezenty dla  koneserów piwa.  

Aby uzupełnić zestaw, można odwiedzić sklepy, które są pełne różnych gadżetów przeznaczonych dla fanów piw. Mogą to być skarpetki, koszulki, a nawet mapki na ścianę, do której można przymocować kapsle z piwnej butelki z różnych krajów. W naszym zestawie na pewno nie zabraknie nosidła do piwa, które bywalcom imprez pozwoli na wygodne poruszanie się ze złotym trunkiem.

A dzięki tej propozycji – zima nie będzie kojarzyć się z szarością i zimnem. Nasze zestawy uzupełniliśmy także o domowe konfitury z pomarańczą, maliną, czy wiśnią. Nie mogło zabraknąć herbat z całego świata, które pozwolą odkryć niezwykle smaki i właściwości tego napoju. 

Wszystkie nasze zestawy ręcznie robionych świątecznych słodkości, wykwintnych alkoholi czy  konfitur zapakowane są w ozdobne pudełka przewiązane wstążką.

Ale to nie wszystko.  Warto sięgnąć do katalogu i zapoznać się z resztą pozycji naszej oferty świątecznej. 

Przeczytaj także: Ten event zdecydowanie króluje wśród ulubionych imprez dla dzieci!

Ech ten grudzień…

Pamiętajcie, grudzień to najgorętszy miesiąc roku, w którym zazwyczaj puszczają nam hamulce. Nie zwlekaj do świąt – zamów teraz!

Jeśli szukacie sposobów na redukcję wydatków na prezenty, a także ciekawych pomysłów na fajne obdarowywanie – zajrzyjcie do naszego katalogu!