Dlaczego WARTO zainwestować czas i pieniądze w wyjazdy integracyjne dla pracowników? Bo się OPŁACA!

Dlaczego WARTO zainwestować czas i pieniądze w wyjazdy integracyjne dla pracowników? Bo się OPŁACA!

Zmotywowani i zadowoleni pracownicy są motorem każdego przedsiębiorstwa. A wiadomo, motywacja jest paliwem dla ich efektywnej pracy. Obecnie utrzymać najlepszych i najbardziej produktywnych pracowników bez dodatkowych benefitów w pracy jest coraz trudniej. Podwyżka to często już za mało!

Warto więc rozważyć wyjazd integracyjny i motywacyjny –przygotowywany w zależności od aktualnych potrzeb firmy. Dotyczy to zarówno wielkich korporacji, jak i małych rodzinnych firm.

Każdy pracodawca wie, że bardzo istotnym elementem biznesu jest umiejętnie zadbanie o swoich pracowników. Jednak co dają wyjazdy integracyjne pracownikom, a ile zyska pracodawca? Gdzie i jak najlepiej zorganizować wyjazd integracyjny?

Jakie są korzyści z wyjazdów integracyjnych?

Jeżeli pracownik jest doceniony – rośnie jego motywacja, gdy rośnie motywacja do pracy – rosną zyski firmy.

Korzyści z firmowych wyjazdów integracyjnych jest wiele:

  • – rośnie motywacja pracowników, czyli osiągnięcie głównego celu
  • – w trakcie wyjazdu pracownicy mają okazję lepiej się poznać i wzmocnić swoje relacje
  • – utożsamienie pracowników z firmą – zespół identyfikujący się z firmą zwiększa zaangażowanie w jej rozwój (ja-my)
  • – zespół jest bardziej zgrany, czyli buduje się komunikacja wewnątrz zespołów
  • – budowanie pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa, jako atrakcyjnego miejsca pracy 

Zobacz także: Jakie korzyści daje perfekcyjna organizacja eventów?

Gdzie zorganizować wyjazd integracyjny?

Wszystko zależy od budżetu danej firmy i od tego jakie cele chce osiągnąć. Wyjazdy integracyjne, trwające minimum 1-4 dni, pozwalają przygotować atrakcyjny program w ciekawym miejscu. Można wtedy połączyć przyjemne z pożytecznym!

Oto kilka pomysłów na aktywne i ciekawe wyjazdy integracyjne:

  • Kresy wschodnie

Co można zobaczyć we Lwowie? Oprócz niezliczonych zabytków we Lwowie, można tam znaleźć wiele dodatkowych atrakcji. Odwiedzić lwowskie targowiska, spróbować ukraińskiej nalewki i ormiańskiej kawy. Och, nie zabraknie także powodów do uśmiechu – sami się przekonaliśmy! W czerwcu zorganizowaliśmy wyjazd integracyjny do Lwowa dla jednej z wiodących polskich firm. To było niezwykle wyzwanie międzykulturowe a zarazem moc wrażeń dla ponad setki uczestników.

  • Obóz letni dla dorosłych

Obozowiska w pięknym otoczeniu natury czy prawdziwe ognisko, jakie pamiętamy z młodzieńczych lat – taki wyjazd integracyjny dla pracowników może zamienić się w skarbnicę pięknych wspomnień na wiele lat.

Pamiętasz jak to było, kiedy za czasów szkolnych jeździliśmy z przyjaciółmi na ogniska: bez rodziców, bez problemów, bez trosk? O to chodzi! Zabierz swój zespół na wyjazd integracyjny przy ognisku, który przerodzi się we wspomnienia i opowieści z dzieciństwa, ba nawet w melanż do samego rana. Takie ognisko można zorganizować np. w Czechach. Przeżyliśmy taką podróż pod koniec maja, organizując wyjazd integracyjny dla pracowników firmy, która jest liderem rynku budowlanego w Polsce.

  • Tematyczne Campy

Szczególną cechą tematycznych campów jest łączenie rozrywki ze szkoleniem w zależności od tematu poprzez zabawę. Do tego różnorodne aktywności campowe!

Wyobraź sobie, że leżysz na plaży w Chorwacji: piasek pod stopami, morskie fale, owoce morza, relaks… Brzmi nieźle? To już niebawem może być rzeczywistość nie tylko na rodzinne wakacje, ale także w Twojej firmie. Zachęcamy Was do wzięcia udziału w Tematycznych Campach 2019 organizowanych w słonecznej Chorwacji!

Na kulinarnym campie pod okiem Daniela Wanke będziemy przygotowywać potrawy z lokalnych produktów, na fit campie wyrzeźbisz swoją sylwetkę, a na music campie można przeżyć najlepsze imprezowe wakacje nad samym brzegiem morza, pełne muzyki i zabawy.

Zobacz więcej: Campy 2019

Jak zorganizować wyjazd integracyjny?

Wyjazd integracyjny to świetna forma nagradzania pracowników. Wychodząc naprzeciw potrzebom firm i przedsiębiorstw, Izar Events przygotowuje wyjazdy integracyjne przy zachowaniu najwyższych standardów. W trakcie wyjazdów dbamy także o zapewnienie odpowiedniego poziomu rozrywki i atrakcji, dlatego zawsze tworzymy autorskie programy wyjazdów. Program dostosowujemy nie tylko do liczby uczestników, ale także ich wieku i zainteresowań.

Zawsze działamy w oparciu o oczekiwania zgłoszone przez klienta. Wszystkie organizowane przez nas wyjazdy integracyjne dla pracowników, mają zapewnioną obsługę polskojęzycznego przewodnika, ubezpieczenie, wyżywienie i zakwaterowanie. Nasze wyjazdy integracyjne zbliżają, motywują pracowników oraz budują trwałe i oparte na wzajemnym zaufaniu relacje.

Jeżeli są Państwo zainteresowani zorganizowaniem wyjątkowego wyjazdu dla swoich pracowników –zapraszamy do kontaktu!