FIRMOWA IMPREZA KARNAWAŁOWA 2020 - dlaczego warto pomyśleć o niej już teraz?

FIRMOWA IMPREZA KARNAWAŁOWA 2020 - dlaczego warto pomyśleć o niej już teraz?

Impreza karnawałowa: jak zorganizować?

Szukasz pomysłu na spotkanie dla swoich pracowników? To może impreza karnawałowa? Impreza karnawałowa dla pracowników to świetny sposób na połączenie zabawy oraz integracji. Wszystko oczywiście pod warunkiem, że taki event będzie doskonale zorganizowany. Najlepiej o tym pomyśleć już teraz.

Pełne przepychu stroje karnawałowe, maski i feeryczna zabawa – to impreza na miarę  karnawału w Rio de Janeiro czy też balu maskowego w Wenecji. Karnawał jest też doskonałą okazją do zorganizowania firmowej imprezy o nieformalnym charakterze. Jednak o czym należy pamiętać podczas organizowania takiego eventu? 

To właśnie teraz jest najlepszy czas, by zaplanować imprezę karnawałową, bo czasu jest wystarczająco dużo, aby znaleźć odpowiednie miejsce. Zatem nie musi to być wielka sala balowa, restauracja z parkietem czy wynajęcie sali tanecznej – rozmiar sali głównie zależy od ilości osób zaproszonych. Jednak koniecznie musi być dobry zespół czy Dj oraz miejsce do tańczenia.

Po dopięciu wszelkich spraw organizacyjnych i dopięciu planu eventu, należy rozesłać zaproszenia do pracowników – kilka tygodni przed imprezą, aby każdy mógł sobie zarezerwować ten czas. Kwestią otwartą jest to, czy impreza będzie wyłącznie dla pracowników firmy, czy też zostaną zaproszeni kontrahenci i partnerzy biznesowi.  

Przeczytaj także: Dlaczego warto zorganizować wigilię firmową?

Co daje impreza karnawałowa?

Eventy  firmowe zawsze są pomocne w nawiązywaniu bliższych relacji między pracownikami.  Impreza karnawałowa jest eventem jak najbardziej godnym polecenia.  Wiele firm decyduje się na połączenie karnawałowej imprezy firmowej z integracją

Zabawa karnawałowa – jest to doskonała okazja do lepszego poznania się, wspólnego tańca i zabawy na wesoło. Wspólna zabawa i dobre jedzenie od zawsze sprzyjały przełamywaniu lodów i zacieśnianiu kontaktów. Warto więc wykorzystać zbliżającą się okazję i zacząć przygotowania do firmowej imprezy karnawałowej.  A Izar Events Ci w tym pomoże!

Kiedy zabawa karnawałowa?

Tradycyjnie karnawał zaczyna się niespełna tydzień po powitaniu Nowego Roku. Pierwszym dniem karnawału jest Święto Trzech Króli, czyli 6 stycznia. Od tego dnia na całym świecie odbywają się karnawale, bale, maskarady i zabawy. Natomiast ostatnim dniem karnawałowych zabaw jest wtorek bezpośrednio przed Środą Popielcową. 

Impreza karnawałowa: atrakcje

By zasmakować trochę szaleństwa, możemy dla Państwa zorganizować ekskluzywną zabawę karnawałową. Przygotowujemy indywidualne scenariusze z uwzględnieniem potrzeb i charakteru działalności każdej firmy:

*dopasowane menu lub catering

*profesjonalna oprawa muzyczna

*dekoracje wybranego miejsca

*dyskoteka, dancing

*karaoke

*pokaz iluzji interaktywnej, pokaz tańca

*występ gwiazd estrady

*występy grup kabaretowych

*pokazy sztuki barmańskiej

*warsztaty taneczne

Impreza karnawałowa z Izar Events

Impreza karnawałowa dla dzieci? Impreza karnawałowa dla singli?  Takie też możemy zorganizować. Nie zapominajmy, że karnawał to okres zabawy, na którą z niecierpliwością oczekują nie tylko dorośli ale i dzieci. 

Na organizowanych przez nas eventach firmowych proponujemy różnego typu zabawy, wieczory tematyczne oraz różnorodne rekwizyty. Co ważne – czuwamy nad przebiegiem całej imprezy. Nasi klienci nie muszą się zatem o nic martwić 😉

Chcesz dokonać rezerwacji?

Napisz do nas na kontakt@izar-events.pl wyślemy Ci ofertę!