Impreza firmowa: kiedy, gdzie, za ile? To musisz koniecznie wiedzieć!

Impreza firmowa: kiedy, gdzie, za ile? To musisz koniecznie wiedzieć!

Czy warto zorganizować imprezę firmową? Gdzie i jak zintegrować pracowników? Jakie firmy organizują imprezy firmowe i za ile? Jeżeli szukasz odpowiedzi na te i inne pytania – dobrze trafiłeś!

Kiedy zorganizować imprezę firmową?

Nie samą pracą człowiek żyje – w myśl tego powiedzenia, nawet najbardziej groźny szef decyduje się na organizację imprezy firmowej. Powodów do świętowania może być mnóstwo: wspólny sukces zespołu, rocznica firmy, promocje nowych produktów czy po prostu integracja pracowników. Imprezy integracyjne dają ogromną szansę na zbudowanie mocnych relacji między pracownikami wewnątrz firmy, co przekłada się na efekty ich pracy.

Nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji eventów i imprez firmowych wskazuje na to, że najwięcej imprez firmowych organizuje się od września do grudnia. Tak firmy planują budżety i w tych miesiącach je wydatkują. W lecie firmy decydują się bardziej na wyjazdy integracyjne czy incentive. Wiosna jest obfita w pikniki i festyny.

Jako profesjonaliści w tej dziedzinie stajemy na wysokości zadania. Izar Event organizuje imprezy integracyjne, ale także kompleksowe eventy dla firm i przedsiębiorstw. Obejmują one nie tylko część rozrywkową, ale również merytoryczną. Za dnia uczestnicy eventu firmowego mogą brać udział w szkoleniach czy targach, a wieczorem przeznaczyć czas na rozrywkę i integrację. Wszystko zależy od indywidualnych oczekiwań klienta.

Zapoznaj się z naszą ofertą!

Gdzie zorganizować event firmowy?

Najczęściej imprezy firmowe zorganizowane są poza siedzibą. I dobrze, bo to daje duże pole do popisu. Jednak czasami na wybór odpowiedniej lokalizacji trzeba poświęcić tygodnie. My podpowiemy Ci dopasowane do potrzeb firmy miejscówki.

Zobacz także: Kiedy i dlaczego warto poszukać zewnętrznego partnera?

Ile kosztuje impreza firmowa?

Oczywiście im większy budżet, tym możemy bardziej zaszaleć. Przy dużych środkach możemy także pozwolić sobie na zorganizowanie efektownej oprawy muzycznej czy wizualnej. Bardzo często jednak budżet do wydania jest ustalony z góry. Wtedy śmiało postaw na naszą kreatywność! Jedne firmy wydają na imprezy integracyjne 100 tys. złotych, a inne nawet pół miliona. Cena zależy również od tego, czy kwota obejmuje transport i noclegi.

Powyższe wymienione przez nas elementy to jedynie kropla w morzu, jeśli chodzi o organizację eventu! I chociaż skala wydarzenia wymaga poświęcenia czasu na zrealizowanie zadania – staramy się działać bardzo dokładnie i według planu.

Zobacz także: Dlaczego warto zainwestować czas i pieniądze w wyjazdy integracyjne dla pracowników? Bo się opłaca!

Ciekawostka!

Jednym z najważniejszych punktów podczas trwania eventu jest jedzenie. My nie ryzykujemy czy jedzenie będzie smakować naszym gościom – mamy własną firmę cateringową, która dysponuje bogatym i sprawdzonym menu.

Czy istnieje recepta na udany i wartościowy event? Tak! A dzięki doświadczeniu – Izar Events ją zna 🙂

Masz pytania? Zadzwoń do nas: +48 601 933 822 lub wypełnij formularz kontaktowy – odpowiemy, podpowiemy, zorganizujemy!