Jak oszczędnie zorganizować wesele, urodziny, czy baby shower? Oto sprawdzony patent!

Jak oszczędnie zorganizować wesele, urodziny, czy baby shower? Oto sprawdzony patent!

Korzyści płynące z organizacji imprezy rodzinnej przy współpracy z agencją eventową są ogromne, jednak nie każdy je widzi i woli zorganizować przyjęcie rodzinne na własną rękę… Na marne! Przekonaj się ile możesz zyskać!

5 korzyści ze współpracy z agencją eventową

Wygoda

Zlecenie organizacji wesela czy urodzin doświadczonej agencji to bardzo rozsądny krok. Dużo wygodniej jest zrzucić całą organizację na barki kogoś, kto zna ten fach od podszewki. 

Podwykonawcy

Nie ma agencji eventowej, która byłaby w stanie zorganizować eventwyłącznie własnymi siłami. Niezbędne jest podnajmowanie podwykonawców: transport, nagłośnienie, atrakcje, catering… Jest to kolejny powód, dla którego organizacje eventuwartopowierzyć doświadczonej agencji eventowej, która dobiera właściwych podwykonawców, współpracując z nimi od lat.

Co ważne, Izar Events dostarcza swoją w pełni mobilną gastronomię na wydarzenia. 

No problems

Zepsuł się mikrofon, skrzypce nie dojadą na czas, zwiędły kwiaty? Każdy problem – to problem organizatorów! 

Wszystko pod kontrolą 

Doświadczona agencja eventowa dobrze wie, co robić, aby osiągnąć zamierzony efekt i zrealizować plan według ustaleńz klientem. Tutaj ważne jest, aby mieć plan, koordynować,pilnować…. No wiesz, zawsze możesz poprosić o zdawanie np. cotygodniowych raportów z postępu prac, bo właśnie takie mają. A co zatem? Czujesz się bezpieczniej iluz, luz, luz…

Oszczędność… czasu

A teraz zastanów się, ile kosztuje Twój bezcenny czas, którego nie poświęcisz na przygotowanie imprezy…. A opieka organizatora pozwoli zaoszczędzić ten czas. Odpadną Ci: spotkania, maile, telefony, negocjacje, przygotowania, realizacja, a przede wszystkim kreacja pomysłu!

Oczywista oszczędność czasu, ale czy pieniędzy?

Z punktu widzenia przedsiębiorcy jedynym minusem zlecenia organizacji eventu agencji eventowej może być to, że trzeba za to zapłacić…

Zobacz także: Kiedy i dlaczego warto poszukać zewnętrznego partnera?

Święty spokój nie ma ceny! 

Cennik… I chociaż my sami nie lubimy niekonkretnych odpowiedzi, to nie da się odpowiedzieć inaczej, niż: to zależy! A to wszystko dlatego, że w zakres usług agencji eventowych wchodzi sporo możliwości oraz ewentualności. Zobaczcie sami! 

Ostatnio mieliśmy spotkanie z parą rodziców z Gliwic, którzy chcą zorganizować 18-te urodziny swojej córki w stylu glamour, ale nie mają na to czasu. A więc zajmiemy się całą organizacją: wybór miejsca na event, koncepcja eventu, obsługa foto-wideo wydarzenia, dekoracje, zaproszenia, tort urodzinowy, atrakcje urodzinowe, catering na imprezę itp. W dniu imprezy oczekują też, że będziemy im towarzyszyć do ostatniego gościa. A więc, wiadomo: usługa kompleksowa mieści się w górnych widełkach.

Innym przykładem jest zakochana para, która potrzebuje na swoje wesele tylko atrakcje, temat przewodni i dobrą firmę, która to wykona. Przy takim zleceniu możemy zaoferować bardziej atrakcyjną cenę. 

Ale teraz NAJWAŻNIEJSZE! Wynajęcie usług agencji może się zwrócić!

Proszę policzyć, ile wyniosą zniżki, które agencja eventowa wynegocjuje, a których Wy byście nie dostali. 

Para młoda zamówi kamerzyste tylko raz, rodzice wynajmą fotobudkę na urodziny dziecka też tylko raz. Targować się mogą, ale czy skutecznie? Agencje eventowe, współpracując na stałe z różnymi usługodawcami, mają większy wpływ na cenę. Czasami mają zniżki do 40-50%!

I jak, nadal zastanawiasz się: zorganizować imprezę samemu czy wynająć zawodowego organizatora? 😉

Przeczytaj także: Impreza firmowa: kiedy, gdzie, za ile? To musisz koniecznie wiedzieć!