Napędzamy zmiany: Izar Events VS Izar Catering. Sprawdź!

Napędzamy zmiany: Izar Events VS Izar Catering. Sprawdź!

Na rynku eventowym nic nie jest trwałe i po pewnym czasie może się okazać, że firmie potrzebne są mniejsze lub większe zmiany.  Długo zastanawialiśmy się, co zrobić, żeby nie tylko Śląsk, ale cała Polska usłyszała o naszych usługach i produktach. Wszystkie te problemy i dylematy pomógł rozwiązać rebranding.

Mówiąc prościej, rebranding to odświeżenie marki. Duże firmy oraz przedsiębiorstwa z wieloletnim doświadczeniem inwestują wielkie pieniądze w rebranding, bo zdają sobie sprawę, że jest to skuteczne narzędzie marketingowe, które potrafi przynieść zwiększenie zysków i obrotów. Co ważne – konsument, dostrzegając odświeżoną identyfikację wizualną firmy, będzie miał świadomość, że jest to po prostu nowy etap w rozwoju znanej mu już marki, a nie jakaś nowa firma X. Sprawia to też, że w oczach klientów ten brand staje się atrakcyjniejszy. Na własnych oczach możemy często obserwować rebranding znanych marek. Rebranding przeszedł m.in. Reebok, Pepsi, Żywiec, PKO Bank Polski, UPS czy Uber. 

Izar Events a rebranding

Trendy i zachowania konsumentów cały czas się zmieniają.  Niegdyś np. rozwód przeżywało się jak żałobę, że długoletni związek legł w gruzach, a teraz – świętują. Co więcej ta impreza ma swoją nazwę: Party Rozwodowe. A więc nowe potrzeby rynkowe oraz nowi konkurenci sprawili, że nie powinniśmy stać w miejscu. Widzieliśmy też, że musimy zmienić target i wykorzystać nowe szanse i możliwości, które oferuje nam rynek. 

Uruchomiliśmy zupełnie nową stronę internetową, zmodyfikowaliśmy nazwę firmy, stworzyliśmy nowe logo oraz poszerzyliśmy swoją ofertę o nowe usługi. Teraz w naszej ofercie mamy m.in. eventy np. Xmass party, studniówki, eventy firmowe, pikniki, gale, bankiety, wesela, różnego rodzaju integracje oraz wyjazdy np. wyjazdy na narty, zimowiska dla dzieci, incentive, czy wyjazdy integracyjne dla pracowników.

Poszliśmy  o krok dalej i dodaliśmy zupełnie nowy, ale tak potrzebny w tej branży, kierunek działalności i otworzyliśmy Izar Catering.  Postawiliśmy sobie za cel, że chcemy działać szerzej i bardziej kompleksowo. Zawsze mówimy, że bardzo często to właśnie catering decyduje o udanym wydarzeniu. Oferujemy najwyższej jakości serwis cateringowy na różnego typu okazje nie tylko dla firm, ale również dla klienta indywidualnego.

Dobrą decyzją było także otwarcie bistra prowadzonego przez Izar Catering oraz catering dietetyczny pod nazwą Eat Lovers. To przyczyniło się do tego, że tworzymy nie tylko eventy firmowe, ale także posiłki dla pracowników naszych klientów. 

Jak widać – zmiany nie muszą być takie straszne! Jesteśmy przekonani, że odnowienie  naszej marki tylko wzmocni pozycję firmy na rynku eventowym!