Te upominki są idealnym prezentem na każdą okazję!

Te upominki są idealnym prezentem na każdą okazję!

Święta, jubileusz, zakończenie projektu – okazji do tego, aby miłym akcentem podziękować zespołowi za staranną pracę nie brakuje. Jednak nie ukrywajmy, że niezależnie od tego czy wierzymy w Świętego Mikołaja, czy też nie, to i tak zawsze najbardziej czekamy na prezenty pod przystrojoną choinką. A czy Ty też już szukasz upominków świątecznych dla swoich pracowników?

Dlaczego warto wręczać słodkie upominki pracownikom?

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia i właściciele wielu firm szykują już upominki dla swoich pracowników, jako formę premiowania, motywacji i podziękowania za dotychczasową współpracę. Niegdyś cieszyły się popularnością premie lub vouchery na różne usługi, a teraz ludzie coraz częściej sięgają po bardziej praktyczne upominki np. gadżety firmowe lub słodkie upominki. A co, gdyby to połączyć? Wraz z firmowym kalendarzem można podarować pracownikom zestaw słodyczy. Taki upominek z gadżetem od właściciela będzie miłym podziękowaniem i słodką niespodzianką.

Do takich niespodzianek można zaliczyć wyjątkowe kompozycje koszy podarunkowych oraz zestawy okolicznościowe. Można w nich znaleźć ręcznie robione słodycze, alkohole od najlepszych producentów, różnorodne kawy i herbaty z całego świata oraz wiele innych artykułów delikatesowych. 

Bardzo ważnym elementem do wzięcia pod uwagę jest jak zawsze budżet, którym dysponujemy na prezenty świąteczne. Jeśli są to duże kwoty – to prawdopodobnie najlepszym sposobem będzie przyznanie pracownikowi premii pieniężnej. Z pewnością zostanie to docenione przez pracownika.

Przeczytaj także: Jak oszczędnie zorganizować wesele, urodziny, czy baby shower? Oto sprawdzony patent! 

Jednak co jeżeli mamy do dyspozycji małą kwotę pieniędzy? Nie da się ukryć, że wtedy korzyść dla pracownika będzie relatywnie niska.

Nie patrząc na to jaki prezent mamy wybrać, warto jednak pamiętać, że dobry pracownik to skarb w firmie. Zwłaszcza ten, który z oddaniem buduje jej wizerunek przez wiele dobrych lat! Warto zatem odpowiednio mu podziękować!

Upominki dla klientów i kontrahentów

Zestawy okolicznościowe czy koszy podarunkowe można wykorzystać nie tylko jako prezent dla pracowników z okazji świąt,  ale również jako podziękowanie klientom za korzystanie z naszych usług, czy zaproszenie do współpracy.

Chcąc budować relacje z klientami i partnerami biznesowymi, powinniśmy przygotować prezenty świąteczne dla firm, z którymi współpracujemy. Tu, oczywiście, upominki świąteczne dla firm mogą być zróżnicowane pod kątem wartości. Jeśli zależy nam na podarowaniu bardziej wartościowego upominku świątecznego osobom na wysokim stanowisku, możemy rozejrzeć się wśród prezentów z wyższej półki. Ofiarowując prezenty klientom, warto wybierać eleganckie i wytworne zestawy. Opłaca się też postawić na jakość i prezencję.

Warto też zastanowić się, czy będziemy prezenty wręczać osobiście, czy wysyłać pocztą, bo wtedy ich rozmiar będzie nieco ograniczony.

Giftersi

Upominki świąteczne dla firm z okazji Świąt Bożego Narodzenia co roku cieszą się ogromnym zainteresowaniem, dlatego w naszej ofercie na pewno znajdziecie prezenty firmowe dla klientów wymagających i ceniących oryginalność ,jakość i smak.

Na przestrzeni ostatnich blisko 15 lat realizujemy indywidualne zamówienia klientów na wszelkie okazje i spełniliśmy marzenia tysięcy klientów. Współpracujemy z 873 dostawcami usług w 392 lokalizacjach na terenie Polski. Dzięki budowanym przez lata relacjom zrzeszyliśmy w jednym miejscu miłośników i profesjonalistów, tworzących najbardziej atrakcyjną ofertę prezentów i upominków w Polsce 🙂

Zobacz także: Kiedy i dlaczego warto poszukać zewnętrznego partnera?

W swojej ofercie posiadamy m.in. niepowtarzalne słodycze świąteczne w postaci czekoladowych bombek czy bombonierek z logo firmy, ręcznie robione praliny i pierniki świąteczne, czekoladowe choinki oraz ekskluzywny alkohol. Personalizowane słodycze występują w różnych przedziałach cenowych tak, by każdy klient znalazł wśród nich coś dla siebie. 

Różnorodność smaków i estetyczne wykonanie słodyczy świadczy o naszym podejściu do współpracy. Przekonaj się sam! Oferta będzie dostępna już od połowy sierpnia!

A Ty, co podarujesz na Święta swoim pracownikom?