Ten event zdecydowanie króluje wśród ulubionych imprez dla dzieci!

Ten event zdecydowanie króluje wśród ulubionych imprez dla dzieci!

Mikołaje, renifery i śnieżynki każdego roku z niecierpliwością czekają na swoje grudniowe wyjście,  aby zabawiać dzieci podczas spotkań mikołajkowych i świątecznych. Prowadząc agencję eventową, w pewnym momencie na rynku dostrzegliśmy brak kompleksowej a zarazem profesjonalnej organizacji eventów dla dzieci. Dlatego kilka lat temu rozszerzyliśmy swoje usługi o organizację imprez dla najmłodszych: festyny, dni dziecka, karnawał i oczywiście MIKOŁAJKI.

Gwiazdka dla dzieci

Nie ważne ile mamy lat i czy wierzymy w św. Mikołaja –  i tak z niecierpliwością oczekujemy na prezenty oraz magię świątecznych chwil.  Oczywiście dla dzieci jest to szczególnie wyjątkowy czas i ogromne przeżycie. Dlaczego by więc nie sprawić im tej radości i nie zaprosić Mikołaja? Co więcej, impreza Mikołajkowa przecież nie musi opierać się tylko na wręczaniu prezentów.

Aby zaskoczyć naszych najmłodszych czymkolwiek, warto postawić na scenariusz budujący napięcie. Oczekując na przyjście Mikołaja  i innych grudniowych bohaterów dzieci mogą spędzić czas na świetnej zabawie z profesjonalnymi animatorami lub na obejrzeniu teatralnego przedstawienia. Zbudują w ten sposób wspomnienia na resztę roku!

Izarowe Mikołajki

Imprezy świąteczne i gwiazdkowe dla dzieci to dla nas szczególne wydarzenia. Bo nie od dziś wiadomo, że najbardziej wymagającym klientem są dzieci – szczere do bólu. Dokładamy więc najwyższych starań, by także je zadowolić.

Organizujemy mikołajkowe imprezy nie tylko w szkołach, przedszkolach i żłobkach, ale również dla dzieci pracowników wielu firm.

Zobacz także: Snow Events – gdzie na narty zimą 2019/2020? Oto nasz przegląd tras

Dziś Izar Events posiada własne zaplecze sprzętowe, gastronomiczne oraz rzesze przeszkolonych animatorów. Każdego roku staramy się odświeżyć ofertę, przygotowując nowe scenariusze i atrakcje.  Oprócz tego, zapewniamy też: dekoracje, nagłośnienie, kolędy w tle, kącik św. Mikołaja, strefę malucha oraz inne atrakcje.

Spośród atrakcji na imprezę świąteczną znakomicie sprawdzają się stałe elementy oferty dla dzieci jak np. zabawy i sprzęty ruchowe czy dmuchańce. A oto specjalny pakiet imprez gwiazdkowych:

  • warsztaty świąteczne
  • malowanie ręcznie robionych ozdób choinkowych
  • autorski program imprezy
  • rodzinne konkursy gwiazdkowe z nagrodami
  • łańcuchy choinkowe
  • zimowe malowanie twarzy
  • nagłośnienie, kolędy
  • odwiedziny Świętego Mikołaja

Działamy na terenie całej Polski, jednak przede wszystkim na Śląsku, gdzie zlokalizowane jest nasze biuro.

Mikołajki organizujemy  w miejscu wybranym przez klienta, jednak możemy też dobrać lokalizację, ponieważ posiadamy dużą bazę partnerów, z którymi współpracujemy na co dzień.

Podczas organizacji imprez gwiazdkowych zapewniamy także paczki świąteczne. Przygotowujemy specjalnie katalogi prezentów w oparciu o oczekiwania naszych klientów, jednak tworzymy też prezenty uniwersalne.

Przeczytaj więcej: Te upominki są idealnym prezentem na każdą okazję!

Zapewniamy zarówno szeroki wybór cateringu: świąteczne dania na ciepło, ciepłe napoje, jak i przekąski zimowe z Mikołajami.

Podczas całego wydarzenia zapewniamy obsługę fotografa gratis! Wspólne zdjęcie z Mikołajem czy śnieżynką pozwoli Wam zatrzymać tę piękną chwilę… przynajmniej na rok!

Pomimo tego, że zorganizowaliśmy już mnóstwo niezliczonych eventów, to wciąż znajdujemy nowe rozwiązania, aby zaskoczyć naszych klientów… zwłaszcza tych najmłodszych 🙂

Napisz do nas – stworzymy dla Ciebie darmową ofertę wraz z wyceną: kontakt@izar-events.pl