To są dopiero atrakcje na eventy!

To są dopiero atrakcje na eventy!

Organizacja imprezy firmowej nie należy do najłatwiejszych, ale dzięki bogatemu asortymentowi działu rozrywki masz gwarancje jej powodzenia. Dlatego nasz asortyment atrakcji eventowych poszerzyliśmy o warsztaty kosmetyczne, warsztaty taneczne, warsztaty kulinarne i fotobudkę. Wiesz dlaczego?

Od lat tworzymy kreatywne i unikatowe programy imprez firmowych specjalnie dla naszych klientów oraz partnerów biznesowych. I po pewnym czasie odczuliśmy, że trzeba wprowadzić zmiany w naszej ofercie poprzez dodawanie nowych atrakcji na eventy. Daleko szukać nie trzeba było! Wybraliśmy od razu to co jest na czasie, a zarazem ponadczasowe i najważniejsze – zintegruje zespół! Już wyjaśniamy.

Fotobudka: oprócz wspomnień – super zdjęcia

Chcesz ciekawie wyróżnić swoją firmę na targach, szkoleniach lub evencie promocyjnym? Postaw na nowoczesną fotobudkę! Ta atrakcja niezawodnie zintegruje i rozkręci uczestników, gości i odwiedzających Twoje stanowisko. Fotobudka na różnego rodzaju wydarzeniach sprawi, że poczujesz się np. jako gwiazda telewizji lub główny bohater opowieści „W 80 dni dookoła świata”. Możliwości są niezliczone. Ustawienia fotobudki dopasowujemy do każdego eventu, klienta i specyfiki branży.

Nasza oferta skierowana jest również do klientów indywidualnych: wesela, urodziny, studniówki lub inne imprezy okolicznościowe. Na tych imprezach atrakcja robienia zdjęć udowodni Ci, że zrobiłeś dobry wybór, bo pozowanie z rodziną i przyjaciółmi to nie tylko radość ze wspólnie spędzonych chwil, ale także integracja gości.

Posiadamy najlepszą (według nas 🙂 ) na rynku fotobudkę z dodatkowymi funkcjami video i gifbudki. Działamy na terenie całej Polski. Nasza fotobudka pozwala na dowolny branding zewnętrzny jak i spersonalizowane brandowanie zdjęć. Do dyspozycji udostępniamy bazę rekwizytów, dzięki czemu każde zdjęcie może być unikalne, śmieszne, czy niepowtarzalne. 

No wiesz, pojawimy się wszędzie tam, gdzie znajdzie się nawet mały skrawek przestrzeni dla naszej fotobudki 🙂

Zobacz także: Jak oszczędnie zorganizować wesele, urodziny, czy baby shower? Oto sprawdzony patent!

Warsztaty kosmetyczne

Chcesz sprawić swoim pracownikom niespodziankę i dać im kilka godzin relaksującej przygody? Najlepszą opcją w tym wypadku będą warsztaty kosmetyczne. Podczas tych zajęć uczestnicy uczą się tworzyć kolorowe, naturalne kosmetyki, które potem zabierają ze sobą. Każdy warsztat poprzedzony jest krótkim wstępem teoretycznym oraz pokazem, a później uczestnicy tworzą własne mydełka, peelingi, kule musujące do kąpieli, maseczki do twarzy, świece, mgiełki do ciała i wiele innych kosmetyków.

Takie kosmetyki będą niezwykle cenne w dzisiejszym świecie konsumenckim, który jest coraz bardziej zalewany produktami wątpliwej jakości.

Tylko uważaj, bo jeżeli po tych warsztatach ktoś postanowi zarabiać na rękodziele, a hobby przerodzi się w biznes – możesz stracić pracownika 🙂

Warsztaty taneczne

Jest to forma nauki i integracji sprawdzająca się na większości imprez. Mogą to być warsztaty taneczne przenoszące uczestników na sceny Broadwayu czy Street Dance. Chyba, że wolicie gorące Latino? Też tańczymy. Oczywiście, Izar Team jest to zespół pełen pasji, doświadczenia i kreatywności 🙂 , ale mamy tu ludzi specjalnie wyszkolonych do takiego przedsięwzięcia. Współpracujemy z najlepszymi tancerzami, którzy brali udział m.in. w słynnym programie telewizyjnym You Can Dance, a teraz przeprowadzają warsztaty na różnego rodzaju eventach.

Nasi żywiołowi instruktorzy sprawią, że zetkniesz się z prawdziwą sceną, nauczysz się techniki tańca i współpracy w grupie. Podczas zajęć będziemy pracować nad choreografiami, które później można wykorzystać na konkursie tanecznym, który robimy na koniec warsztatów. Często jako rekwizyt wykorzystywane są w tym m.in. kapelusze, spódnice, krzesła, czy laski.

Podczas eventu tańce mogą być źródłem ogromnej satysfakcji, chociaż dla niektórych to także twardy orzech do zgryzienia 🙂 Jednak jesteśmy przekonani, że tancerze dostarczą niezapomnianych wrażeń i porwą do tanecznej przygody każdego bez względu na płeć i wiek.

Warsztaty kulinarne

To świetne narzędzie teambuildingowe oraz duża dawka rozrywki. Poczęstuj gości na swoim evencie chlebem, który sami upieką, pizzą do której sami dodadzą ulubione dodatki oraz grochówką, którą sami doprawią – a będą syci i szczęśliwi. Bo nie ma nic gorszego, niż głodny człowiek na imprezie 🙂 

Świeżuteńkie bułeczki, chrupiąca skórka chleba, aromat ciepłego pieczywa… – lubimy bowiem wszyscy. Jednak nie każdy wie jak te wyroby powstają. Jak zrobić chleb – można dowiedzieć się podczas warsztatów wypieku chleba w naszej mobilnej kuchni. Co ważne, oferujemy możliwość zrobienia własnego bochenka. 

Przeczytaj także: Kulinarna (r)ewolucja czyli moda na catering eventowy

Warsztaty kulinarne to usługa umożliwiająca przygotowania dowolnej potrawy. Podczas tego warsztatu uczestnicy mogą wybrać sobie przepis. Całość pokazu kończy się degustacją własnoręcznie zrobionych smakołyków. 

Help?

Jeśli jesteś na samym początku pracy nad swoim eventem i nie wiesz od czego zacząć przygotowania – zadzwoń do nas i poproś o niezobowiązującą poradę eventową. Zdradzimy Ci najnowsze trendy eventowe i podpowiemy – jakie atrakcje eventowe sprawdzą się na Twojej imprezie!