ZIMOWISKA 2020 w naszej ofercie CZAS START!

ZIMOWISKA 2020  w naszej ofercie CZAS START!

Tak długo wyczekiwane oraz upragnione ferie zimowe – to doskonała okazja, żeby odpocząć od nauki, naładować baterie oraz poznać nowych ludzi. Jednak ferie szkolne trwają tylko dwa tygodnie, warto więc wykorzystać ten czas jak najlepiej! Tak dobrze się składa, że po kilku latach przymiarek w końcu postanowiliśmy uzupełnić naszą ofertę o wyjazdy zimowe dla dzieci, czyli ZIMOWISKA 2020. Uchylamy rąbka tajemnicy i przedstawiamy Wam szczegóły oferty!

Gdzie jedziemy na zimowiska 2020?

Nasze zimowiska odbywają się w Brennej, jednej z najbardziej znanych miejscowości turystycznych w Województwie Śląskim, w ośrodku kolonijno-wypoczynkowym Hucuł. Są tu znakomite warunki dla turystyki pieszej i konnej, dla osób w każdym wieku. Dlatego gwarantujemy, że w tym miejscu nasi podopieczni mają zapewnioną lekcję jazdy konnej.

Zimowiska 2020 będą też organizowane w malowniczej i uroczej okolicy, w przepięknym regionie Beskidu Śląskiego, w ośrodku Ondraszek.Pobliskie miejsca takie jak Ustroń, Szczyrk, Wisła, Koniaków, Istebna, Jaworzynka, stanowią idealną bazę do zorganizowania rajdów górskich, wycieczek pieszych oraz rowerowych. Działają tu także liczne wyciągi narciarskie.

Nie mogło także zabraknąć Domu Wczasów Dziecięcych Architekton w Karpaczu. Ta placówka oferuje piękne górskie widoki na Karkonosze, ciche otoczenie i bliskość szlaków turystycznych. Na dzieci czekają tu nie tylko wyprawy poznawcze turystyczno-krajoznawcze, ale także zajęcia artystyczne, muzyczne czy informacyjne. 

Zdjęcie:: Domu Wczasów Dziecięcych Architekton

Co robimy?

Wyjazd na kolonię czy tez zimowisko jest czasem wspólnych gier i zabaw, podchodów, ognisk i wycieczek. Żeby wykorzystać jak najlepiej czas odpoczynku staramy się jak najwięcej przebywać z dziećmi na świeżym powietrzu i korzystać z uroków natury. 

Dlatego też oprócz nauki jazdy na nartach lub snowboardzie pod okiem doświadczonych instruktorów, zapewniamy wysokiej klasy rozrywkę i atrakcje np. gry językowe, czy posługiwanie się kompasem i mapą. Oferujemy gry i zabawy na śniegu, zajęcia sportowe na świeżym powietrzu, rozgrywki i turnieje. Największy nacisk będziemy kłaść na ciekawe i atrakcyjne programy, które będą rozwijać talenty i nowe umiejętności dzieciaków. Wszystkie atrakcje zawierają się w cenie, nie musisz więc ponosić żadnych dodatkowych opłat.

Pod czyją opieką?

Zdajemy sobie sprawę, że naszą rolą jest zapewnienie nie tylko wspaniałej zabawy, ale przede wszystkim bezpieczeństwa. Dlatego współpracujemy z wychowawcami, którzy mają wszystkie uprawnienia oraz przede wszystkim z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi. Stawiamy na jakość, nie na ilość, dlatego nie tworzymy masowej oferty. Dbamy o to, by nasi podopieczni bezpiecznie wypoczywali w godnych warunkach i pod fachową opieką. 

Zdjęcie:: Domu Wczasów Dziecięcych Architekton

Nadmienić należy, że prowadzone przez naszą kadrę zajęcia rozwijają zaradność, samodzielność, kreatywność i umiejętność pracy w grupie, niezwykle potrzebnew dalszym życiu. Aby zapewnić bezpieczeństwo naszym działaniom na czas trwania zimowiska będziemy mieć zapewnioną całodobową opiekę medyczną.

Kiedy i jak długo wypoczywamy?

Termin wyjazdu: 11.01.2020 – 26.01.2020 (od soboty do soboty).

Z oferty mogą skorzystać wszystkie dzieci w wieku 6-12 lat. W dwóch tygodniowych turnusach zorganizowanych przez nas weźmie udział ok. 80 dzieciaków.

Kto to organizuje?

Organizatorem turnusów dla dzieci jest spółka Izar, koordynatorem i opiekunem po stronie firmy Izar jest Patrycja Nowak, instruktorka harcerska w stopniu podharcmistrza, która wielokrotnie była i nadal jest organizatorką letniego jak i zimowego wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Jest to osoba odpowiedzialna i doświadczona w pracy z dziećmi. 

Nasze doświadczenie oraz nieprzerwana pasja, z jaką podchodzimy do organizacji eventów i wyjazdów, sprawiają, że możemy zagwarantować naszym Klientom najwyższej jakości usługi.

Wszyscy wychowawcy Izar to profesjonalna i kompetentna grupa ludzi. Nasza kadra ma zawsze proste i ciekawe pomysły na aktywne spędzanie czasu. Zwracamy jednakową uwagę na część programową oraz wychowawczą. Dostosowujemy je tak, aby ciekawie wypełnić Twojemu dziecku czas wolny. 

Nie znamy pojęcia nuda. Dbamy o to, aby podopieczni byli zawsze zadowoleni i uśmiechnięci, pełni niezapomnianych wrażeń.

Kadra Izar koncentruje się na budowaniu pozytywnych relacji między uczestnikami. Co istotne, nie tylko realizuje program, ale zawsze zadba o szczegóły: sprawdzi czy dzieci zjadły, wysuszyły mokre rzeczy, odpowiednio ubrały się na zajęcia, zadbały o higienę osobistą i czystość w pokojach.

Niewątpliwie charakteryzują nas również ogromne pokłady energii, zapału i pasji. My po prostu lubimy to, co robimy, dlatego zawsze bardzo starannie podchodzimy do spraw organizacyjnych.

Każdy z naszych wyjazdów zgłaszany jest do Kuratorium Oświaty, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej.

Dla wszystkich, którzy lubią odliczać dni do wolnego, przygotowaliśmy terminy ferii zimowych 2020:

13-26 stycznia 2020 r.

*lubelskie

*łódzkie

*podkarpackie

*pomorskie

*śląskie

20 stycznia – 2 lutego 2020 r.

*podlaskie

*warmińsko-mazurskie

27 stycznia – 9 lutego 2020 r.

*kujawsko-pomorskie

*lubuskie

*małopolskie

*świętokrzyskie

*wielkopolskie

10-23 lutego 2020 r.

*dolnośląskie

*mazowieckie

*opolskie

*zachodniopomorskie

Chcesz zaliczyć ferie zimowe 2020 do udanych? Wkrótce przedstawimy jeszcze bardziej szczegółową ofertę. Informujemy, że liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto dokonać rezerwacji z wyprzedzeniem.

Skorzystaj z naszej oferty, a otrzymasz dokładnie rozplanowane i co najważniejsze, tanie zimowiska!